Share Link (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Year
bo: ལོ

en: Display Type
bo: མངོན་འཆར་བྱེད་སྟངས།
