Share Link (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: Date
et: Kuupäev

en: Year
et: Aasta
