Share Link (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Download
fi: Lataa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: Year
fi: Vuosi

en: Display Type
fi: Näyttämisen tyyppi

en: token
fi: merkki

en: entity
fi: entiteetti
