Share Link (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Year
ka: წელი
