Share Link (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Year
ml: വര്‍ഷം
