Share Link (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: Date
mn: Огноо

en: Year
mn: Жил
