Share Link (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Year
ne: वर्ष
