Share Link (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Download
ro: Descarcă

en: Date
ro: Data

en: Year
ro: Anul
