Share Link (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Date
th: วันที่

en: Year
th: ปี
