Share Link (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Date
ur: تاریخ
