SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Go
af: Gaan

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Never
af: Nooit
