SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Never
ast: Nunca
