SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Never
bg: Никога
