SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Go
cs: Přejít

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Never
cs: Nikdy

en: Debug
cs: Ladění

en: Item ID
cs: ID položky

en: Entity ID
cs: ID entity

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
