SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Go
et: Mine

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Limit
et: Limiit

en: Debug
et: Siluma

en: Debug info
et: Silumise info

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: Entity ID
et: Olemi ID
