SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Go
fa: برو

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Never
fa: هیچوقت

en: Limit
fa: محدوده

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Item ID
fa: شناسه آیتم

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
