SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Settings
is: Setingar

en: Never
is: Ongantíð
