SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Go
hr: Idi

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Never
hr: Nikada

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
