SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Never
is: Aldrei
