SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Go
jv: Nuju

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Never
jv: Ora tahu

en: Item ID
jv: ID Item

en: Entity ID
jv: ID Entiti
