SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Never
kk: Ешқашан
