SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Never
km: កុំ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
