SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Item ID
kn: ಅಂಶ ಐಡಿ
