SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍
