SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо
