SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Go
nl: Filter

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Never
nl: Nooit

en: Limit
nl: Limiet

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
