SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Never
nn: Aldri
