SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Go
oc: Anatz

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Never
oc: Pas jamai

en: Debug
oc: Depuracion

en: Item ID
oc: Identificant d'element

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
