SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Go
pl: Idź

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Never
pl: Nigdy

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Item ID
pl: ID elementu

en: Entity ID
pl: ID encji

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
