SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Go
ru: Пуск

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Never
ru: Никогда

en: Limit
ru: Предел

en: Debug
ru: Отладка

en: Item ID
ru: ID элемента

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
