SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Never
sl: Nikoli

en: Debug
sl: Razhroščevanje
