SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Go
tr: Devam et

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Never
tr: Asla

en: Limit
tr: Sınır

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Item ID
tr: Öğe Kimliği

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)
