SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Debug
bn: ডিবাগ
