SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Never
cy: Byth

en: Limit
cy: Terfyn
