SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Never
el: Ποτέ

en: Limit
el: Όριο

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Item ID
el: ID αντικειμένου

en: Entity ID
el: ID οντότητας
