SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Never
eo: Neniam
