SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Go
es: Ir

en: None
es: Ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: Never
es: Nunca

en: Limit
es: Límite

en: Debug
es: Depurar

en: Item ID
es: ID del elemento

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
