SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Go
fi: Mene

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Item ID
fi: Artikkelin ID

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
