SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Never
gu: કદી નહી

en: Limit
gu: મર્યાદા
