SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
