SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Never
ps: هيڅکله
