SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Go
sk: Prejsť

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Never
sk: Nikdy

en: Debug
sk: Ladenie

en: Item ID
sk: ID položky

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
