SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Never
sq: Asnjëherë
