SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Go
sv: Gå till

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Never
sv: Aldrig

en: Limit
sv: Begränsning

en: Debug
sv: Felsök

en: Item ID
sv: Föremålets ID

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
