SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Go
ta: செல்

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Never
ta: இல்லை

en: Limit
ta: எல்லை

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Item ID
ta: பொருள் ID

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
