SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Never
th: ไม่เคย

en: Limit
th: จำกัด

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
