SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Never
be: Ніколі

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
