SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Never
gl: Nunca

en: Limit
gl: Límite

en: Debug
gl: Depuración

en: Entity ID
gl: ID da entidade
