SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Go
he: קדימה

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Never
he: אף פעם

en: Limit
he: גבול

en: Debug
he: אתר באגים
