SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Go
ja: 実行

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Never
ja: なし

en: Limit
ja: 制限

en: Debug
ja: デバッグ

en: Item ID
ja: 項目ID

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args

en: Sync now
ja: 今同期
